Dvadesetogodišnjica

Dragi prijatelji,

Pozivamo Vas da zajedno proslavimo jubilej – dvadesetogodišnjicu od osnivanja Rotari Kluba Valjevo. Svečanost će se održati u nedelju 27. novembra 2016. godine od 12.00 sati u Istraživačkoj stanici Petnica.

pozivnica

PROGRAM PROSLAVE

12.00 – 13.00 Dolazak i prijavljivanje gostiju

13.00 – 13.45 Svečani sastanak

• Reči dobrodošlice, intoniranje himni
  • Kako smo počeli – čarter predsednik Vigor Majić
  • Ukratko o akcijama kluba 1996-2016
  • Obraćanje predstavnika Distrikta i kumovskog kluba RC Zemun
  • Predstavljanje članova Rotaract kluba Valjevo

13.45 – 14.15 Obilazak Istraživačke stanice Petnica

14.30 – Svečani ručak

12.00 – 17.00 ArtLive Muzika: klasična, jazz, etno – srpska, napolitanska, fado, ruska, irska…..

– Za vreme druženja naš umetnik Miodrag Pešić otpočinje i završava sliku sa jednom od tema iz pravaca delovanja Rotarija. Slika će se potom naći na aukciji.

– Aukcija reprodukcija slika naših i svetskih slikara sa akcije “Kulturni izlog”

– Prihod od aukcija ide u fond akcije uvođenja modernih učila u osnovne škole “Robotom do znanja i veština”

* Kotizacija za članove Rotari klubova i goste iznosi 2.000 dinara, a za supruge i članove rotarakta 1.200 dinara.

** Molimo Vas da prisustvo potvrdite najkasnije do 24. novembra 2016. godine na e-mail: info@rotaryvaljevo.org.rs Biće nam izuzetna čast da budete deo naše svečanosti. Sa radošću vas očekujemo!