Koncert i veče za pamćenje

U organizaciji Rotaract kluba Valjevo, i uz pomoć Rotary kluba i CZK, u četvrtak 15. novembra u ovdašnjem Centru za kulturu održan je sjajan koncert “Accordion Fantasy” Dušana Sekulića i njegovog benda, koji kombinuju zanimljiv scenski nastup i virtuozno muziciranje. U skladu sa sloganom koncerta “Očekujte neočekivano”, dinamika nastupa rasla je sa svakom novom pesmom, a takođe i reakcija publike.

Sredstva prikupljena na koncertu u Valjevu namenjena su Klubu osoba sa invaliditetom „Korak napred“. Članovi udruženja organizovali su i uspešnu prodajnu izložbu nakita.

Bilo je ovo jedno izuzetno veče ispunjeno muzikom i lepim emocijama, najlepša promocija Rotaract i Rotary ideje, i na posletku – uspešno organizovana humanitarna akcija za pomoć našim sugrađanima.

Delić atmosfere pogledajte u galeriji u prilogu.