Druga Rotary avantura

Za vikend 19-21. maja organizovana je druga Rotary avantura na Divčibarama u organizaciji Rotary E-kluba, kojoj je prisustvovao i Rotary klub Valjevo.

Rotary vikend avantura je okupila nekoliko desetina rotarijanaca iz Rotary kluba Beograd – Čukarica, Rotary kluba Beograd Sava, Rotary kluba Vračar, Rotary kluba Novi Sad.

Lepo proveden vikend u Vili Plamenac obuhvatio je šetnje niz Bukovu reku sa Divčibara do Podbukova, dobru klopu, vožnju žičarom na skijalištu “Crni vrh”, kao i vrlo uzbudljivo takmičenje u streličarstvu. Humanitarni prilog sa ovog događaja je namenjen podršci za decu ometenu u razvoju i organizaciju “Daj mi ruku”. Tokom ovog događaja i prateći poziv dolazećeg predsednika Rotary international-a za 2017 / 2018 godinu Ian Riseley-a, Rotary E-klub je posadio jedno drvo.

U subotu uveče, održan je sastanak svih rotary klubova. Rotary klub Valjevo čestita E-klubu uspešnu organizaciju i nadamo se da će ova vikend avantura postati tradicija.